Swing & Snow Sanktpēterburgā

Neilgi pēc BudaFest LV 'WCS komanda' dodas jau uz nākamo festivālu. Bijām trijatā: Victoria Selivanova, Julia Zagumjonnova un Renārs Sirotins. Šoreiz gan nedaudz mazāks festivāls, bet noteikti ne sliktāks par citiem, uz kuriem esam bijuši. Tā kā festivāls pulcēja pārsvarā tikai dejotājus no Krievijas, tad visi bija ļoti draudzīgi, un bija ļoti mājīga sajūta visa festivāla garumā.

Festivālu organizēja Котельникова Елена, ar kuru jau draudzējamies kopš pagājušās vasaras. Viņai un viņas draudzenei Natašai arī liels paldies par mūsu izmitināšanu.

Ar vairākiem krievu dejotājiem jau iepriekš esam bijuši pazīstami un bija ļoti jauki atkal viņus satikt un aprunāties. Ar Авдеева Ирина un Харин Александр, Пузанова Ирина, Данилов Евгений, Лебедев Григорий, Жарков Сергей. Festivāla gaitā iepazināmies arī ar daudziem citiem. Protams, jāpiemin arī mūsu poļu draugi: Anna, Jakubs, Marcin un Gosia, ar kuriem kopā veidojām ārvalstu delegāciju. ☺

Turp devāmies ar autobusu pēc tam, kad bijām nokārtojuši vīzu. Izbraucām vakarā un jau no rīta bijām klāt. Tāpat arī atpakaļ. Pilsēta tiešām milzīga, bet metro palīdzēja pārvarēt lielos attālumus diezgan ātri. Uz nodarbībām gan negājām, tamdēļ bija laiks starp ballītēm arī izgulēties vai apskatīt pilsētu.

Festivāls notika Kultūras Centrā "Troickis", kur bija gana liela zāle gan ballītēm, gan sacensībām. Galvenie pasniedzēji un tiesneši bija Catrion Wiles un Paul Warden no UK. Abi panākumiem bagāti dejotāji un ceram viņus satikt turpmākajos festivālos.

Sacensībās piedalījās gandrīz visi, un konkurence bija sīva visās kategorijās. Kategorijas bija sekojošas: Jack&Jill Newcomer, Novice un Intermediate kā arī Open Strictly (visi līmeņi kopā) un JackPot&Jill (visi līmeņi kopā un naudas balva). Arī mēs piedalījāmies sacensībās. Jūlijai šīs bija pirmās WCS sacensības un viņa Newcomer Jack&Jill sacensībās ieguva dalītu 11.-13. vietu. Viktorija iekļuva Novice Jack&Jill sacensību pusfinālā un ieguva dalītu 11.-16.vietu. Renārs ieguva 2.vietu Jack&Jill Novice, 5.vietu Open Strictly ar Пузанова Ирина un dalītu 16.-19. JackPot&Jill sacensībās.

Deju vakari bija vienkārši lieliski. Dejas līdz rītam. Sāpošas kājas un liels ūdens patēriņš. Kā jau īstā ballītē pienākas. ☺