Nodarbības RTU

Pateicoties aktīvajiem RTU Deju kluba studentiem, mums bija iespēja iepazīstināt studentus ar WCS deju.

Sākām ar prezentāciju, kuras laikā parādījām dažādus video mūsu pašu un arī profesionāļu izpildījumā. Pastāstījām par WCS vēsturi, kā arī nodejojām pāris dejas. Pati prezentācija nebija visai apmeklēta, tādēļ lielu atsaucību nodarbībās īpaši negaidījām.

Bet, kā izrādās, deju kluba aktīvisti bija pacentušies: uz pirmo nodarbību atnāca vairāk kā 45 cilvēki! Un par pāsteigumu, mums šoreiz praktiski nepietrūka puišu! Balss saites tika noslogotas pamatīgi, jo tik lielu cilvēku daudzumu vēl nebija nācies mācīt. Mācījām pašus pamatus, stāstījām un rādījām, dejojām pie dažādām mūzikām. Atkal ir jāteic, ka ļoti noderēja lekcija, kuru noklausījāmies Varšavā pie Jay Byam. To, ka mācām citādāk, novērtēja arī Rolands, kurš pie mums dejo jau no jūnija.

Tādā veidā pagāja 4 vienlīdz labi apmeklētas nodarbības visa novembra garumā, pēc kurām visi mūsu dejotāji jau māk dejot WCS iesācēju līmenī. Strādājām pēc labākās sirdsapziņas un ceram, ka, ja ne visiem, tad daudziem šī deja paliks atmiņā un viņi turpinās pilnveidoties, lai vairotu WCS kustību Latvijā.