Baltic Swing

Jau 2. gadu pēc kārtas norisinājās WCS festivāls Polijas Z-pilsētā Gdaņskā. Šogad tam tika piešķirts starptautisks reitings - WSDC.

Latviju pārstāvēja vēl nebijis dejotāju skaits – kopā 8. Ingai un Renāram pievienojās arī Baiba, Dace, Ketija, Laila, Rolands un Maksims. Kopumā tika apmeklētas 26 nodarbības 2 dažādos līmeņos.

Meistarklases pasniedza Mario & Stephanie Robau (USA), Maxime Zzaoui & Virginie Grondin (France), Izabella Kowalska & Zsigmond Marias (Budapest/Hungary), Jang Widler & Sylvie Burgnard (Geneva/Switzerland), Wayne Powell & Agnieszka Dzierwa (UK & Poland). Visas nedēļas nogales laikā atkal bija iespēja izdejoties pēc sirds patikas, te, nu, katrs skatījas pēc spējām, daži, protams, dejoja līdz rīta gaismai.

Savus spēkus sacensībās izmēģināja arī Dace, Ketija un Maksims. Meitenes dejoja Novice divīzijā. Maksims startēja Newcomer divīzijā un tika arī finālā – kopvērtējumā viņš ierindojās godpilnajā 5. vietā. Inga un Renārs piedalījās Open Strictly sacensībās un ierindojās 5. vietā. Renārs Intermediate sacensības ieguva 4.vietu. Inga ieguva 3. vietu un ir pusceļā līdz Advanced divīzijai.

Pasākuma organizētāji Wayne un Aggi izdarīja visu, lai pasākums būtu līmenī. Patiess prieks, ka Latvijā ir parādījušies vairāk dejotāju ar starptautisku pieredzi. Jācer, ka katru reizi būs tik daudz mūsējo, lai uz saucienu:” Go, Latvia!” atbilde izskanētu ar tik pat lielu vai lielāku troksni, kā tas bija šoriez!