Riga Summer Swing, Pt. 1

2014. gada 31. jūlijā sākās pirmais 'West Coast Swing' festivāls Latvijā. Kā jau pieņemts visā pasaulē, tas sākās ar Pre-Party. Tā kā ceturdienas vakarā bija ieradusies tikai daļa no dejotājiem, iesildījāmies "Olīves" pazīstamajās telpās. Stundu pa stundai pievienojās arvien vairāk jau pazīstamu seju, tādēļ atkalredzēšanās prieks ir neviltots. Ja reiz pasākums ir vasarā, tad karstums ir neatņemama sastāvdaļa, un slapjie krekli tika iemūžināti pāris trakās kopbildēs. Dejot gan gribējās vēl un vēl, bet bija jātaupa spēki visai nedēļas nogalei, tādēļ šoreiz ap 2:00 no rīta ballīte noslēdzās.

1.augusta pēcpusdienā 'Riga Summer Swing' sākās ar atvērto nodarbību pie mūsu WCS "guru" Irinas un Andrew. Uzreiz pēc viņiem WCS dejotajiem bija iespēja iemēģināt Lindy-Hop deju pie lieliskajiem pašmāju dejotājiem Brigitas un Kristapa. Patiess prieks par tiem Lindy-Hop dejotājiem, kuri izrādīja interesi un iepazinās ar WCS.

Nākamā WCS nodarbība lielajai grupai bija pie Ingas un Renāra, kas bija viņu pirmā pieredze šāda veida pasākumos. Kad visi bija jau kādu laiku praktizējušies pie dažādiem pasniedzējiem, bija laiks atklāt pasākumu un iepazīstināt ar pasniedzējiem. Lindy-Hop dejotāji kā pirmie, tad visi pārējie – Marta un Piotr, Inga un Renārs un, protams, Irina un Andrew. Neizpalika arī jautrība, jo pasniedzēji sāka mainīties savā starpā, jo katrs taču gribēja izdejot ar katru. Tad pasniedzēji burtiski "ievilka" visus pārējos, katrs sākot dejot ar kādu no skatītājiem, tādā veidā sākās deju nakts!