Vasaras kolāža

Pagājuši visi karstie vasaras mēneši, rudens bez kavēšanās ir klāt, tomēr gribas attcerēties, ko esam sadarījuši šovasar.

Jau otro no savām divām vasarām dejojām bez pārtraukumiem. Īsi pirms vasaras sākuma sadraudzējāmies ar Ritmo de Salsa deju skolu, kurā novadījām vienu iesācēju kursu. Tur arī sākām apmeklēt deju vakarus, kur iemācījāmies dejot WCS arī pie Salsas un Kizombas.

Katru otrdienu tikāmies restorānā “Olīve” un dejojām, neskatoties uz karstumu. Ar savu klātbūtni mūs priecēja arī daži ciemiņi - Sergejs un citi draugi no St.Peterburgas, Xavier no Tallinas, Lam no Parīzes, kas tagad jau būs diezgan biežs viesis Rigā un, protams, cilvēks, ar kuru lepojamies – Diāna, jo nu jau viņa ir “Advanced” divīzijā, pirmā latviete, kura to sasniegusi.

Neizpalika arī regulārās nodarbības ceturtdienās. Saorganizējāmies arī uz mūsu pirmo Open Air Doma laukumā, kur arī pa vasaru izdejojāmies, cik nu mūzika atļāva. Sanāca piesaistīt arī "13 krēsli" kafejnīcas uzmanību, kura mums ļāva uzkāpt uz Mitrokhins Masters Band sarkanās ugunsdzēsējmašīnas. ☺ Vasaras nogalē apmeklējām arī pāris Terrace Open Air pasākumus un pamēģinājām padejot arī pie Zouk.

Esam arī tikuši pie jauniem krekliņiem un maisiņiem ar mūsu logo. Kopumā vasara aizvadīta jautri, esam feina kompānija, kas prot jestri pavadīt laiku. Prieks par “jaunajiem” dejotājiem, kuru centība ir liela, tāpat patīkami ir redzēt un uzdejot ar “vecajiem bukiem”. ☺ par kopējo līmeni lai spriež tie, kas pie mums atbrauc, bet mēs turpināsim pilnveidoties, lai parādītu vēl daudz jaunas un interesantas dejas!

Tagad esam gatavi sākt rudens sezonu. Tiekamies uz deju plača!