KIWI fest

Eiropas WCS popularitātei pieaugot, aug arī pasākumu skaits. No 1. - 3.maijam paralēli norisinājās divi WSDC reģistrēti pasākumi. "Nordic WCS Championships" Stokholmā un "KIWI fest" Kijevā. Uz Kijevu devos es, Renārs. Kā vēlāk izrādījās, tad tajā pašā Kijevas piepilsētas apgabalā notika arī viens cits Swing deju festivāls Lindy Hop un Balboa dejotājiem.

KIWI fest bija salīdzinoši neliels pasākums, bet kā jau parasti tādos pasākumos visi iepazīst un izdejojas ar visiem, un tā ir liela šādu festivālu priekšrocība. Pārsvarā bija vietējie dejotāji, kas, protams, ir ļoti veselīgi Ukrainas WCS kopienai. Jo, kā zināms, tad labu pasākumu bez vietējo atbalsta ir grūti noorganizēt, un viens no festivālu mērķiem ir deju popularizēt vietā, kurā tas notiek. Tas organizātoriem noteikti izdevās.

Bija pirmoreiz tas gods tiesāt WSDC sacensības. Tiesāju Jack&Jill Newcomer divīziju un Novice Strictly, kas bija ļoti grūti, bet noderīgi un ļāva uz sacensībām (un arī uz pašu deju) paskatīties no tiesneša skatpunkta, ko kādu reizi novēlu katram progresīvam WCS dejotājam.

Pats pirmoreiz piedalījos Jack&Jill Advanced divīzijas sacensībās, kurās nācās piesaistīt vienu Intermediate dejotāju un vienu pasniedzēju, jo pietrūka divu follower-u. ☺ Ierindojos 4.vietā un tiku pie saviem pirmajiem Advanced punktiem. Arī Open Strictly sacensībās ierindojos 4.vietā.

Nodarbības izvērtās interesantākas nekā gaidīju, ņemot vērā ne pārāk augsto kopējo līmeni. Gan savas tehnikas uzlabošanai, gan tiesāšanai, gan arī citu dejotāju apmācībai ieguvu vērtīgu informāciju.

Izdevās veiksmīgi apvienot nodarbības, sacensības un deju vakarus pārāk sevi nenoslogojot.

Un, paldies, par jauko kompāniju atpakaļceļā mūsu Lindy Hop draugiem - Brigitai un Kristapam Dzeņiem. ☺

Nākamie WCS LV plāni:
- WCS šovs Rīgas Salsas Festivālā piektdien 12.jūnijā, (I&R demo)
- WCS Nights Sanktpēterburgā, 24. - 26.jūlijs (I&R pasniedzēji)
- Riga Summer Swing, 7. - 9.augusts. (mūsu pašu gada lielākais pasākums, reģistrējamies, kuri to nav izdarījuši!)