Baltic Swing

Nu, jau 3. gadu pēc kārtas norisinājās WCS pasākums Gdaņskā. Lai arī šoreiz bijām mazāk kā pērn, jautrību tas nemazināja. Latviju šogad pārstāvēja Inga, Dace, Ilva un Māris, kuram šis bija pirmais starptautiskais WCS pasākums. Šogad pasniedzēju godā bija jau Polijā tik ļoti iemīļotie Mario & Stephanie Robau (USA),kuriem pievienojās Maxence Martin & Virginie Grondin (France), kā arī viesi no tālās Brazīlijas - Diego Borges & Jessica Pacheco Caetano.

Bez jau ierastajām J&J un Strictly sacensībām, Gdaņskā norisinājās arī Spin, jeb griežanās sacensības, kurās, protams, vinnē tas, kurš veic visvairāk griezienus. Tas radīja ne mazums jautrības, jo tika aicināti visi griezties gribošie un arī negribošie, un, kad visi resursi likās izsmelti, savas spējas pārbaudīja arī tiesneši, bet, tā kā tiesāja Zouk mīloši dejotāji, griezieni tika veikti pavisam citādāk, kas, protams, bija ļoti skaisti.

Šoreiz varam apsveikt Daci, kura tika J&J novice finālā un ieguva savu pirmo punktu. Prieks arī par Ingu, kas, iegūstot 1.vietu J&J intermediate divīzijā, nu, ir dabūjusi savus pēdējos punktus un nākamreiz startēs jau Advanced divīzijā.

Neizpalika arī Beach Party, kura laikā dejotāji mācījās jauno Flash-Mob horeogrāfiju, kā arī lieliski pavadīja laiku Baltijas jūras krastā.