Riga Sumer Swing, pt.2/3

Sestdiena bija notikumiem bagāta, sākot jau ar pašu rītu. Nodarbības sākās jau 10:00, un tajās ar savām zināšanām dalījās visi pasniedzēji pēc kārtas. Kaut arī dejas iepriekšējā vakarā darīja savu, un nogurums kā arī daļēji gulētā nakts lika sevi manīt, zāle tomēr bija pilna ar dejotājiem.

Vakarā visiem bija iespēja piedalīties Jack&Jill sacensībās, un tādēļ tika izveidotas 2 divīzijas – Newcomer un Novice – un dejotāji varēja izvēlēties, kurā piedalīties, atkarībā no savas dejošanas pieredzes. Apsveicami bija tas, ka apm. 80% no visu RSS dalībnieku skaita vēlējās izmēģināt savus spēkus un pacīnīties par balvām.

Pēc sacensībām sekoja arī skolotāju priekšnesums, kurš, ievērojot sestdienas sacensību garu, arī tika izveidots Jack&Jill stilā. Trakajiem pieder pasaule – šī devīze pilnībā atspoguļojās pasniedzēju sniegumā. ☺

Šajā vakarā tika apbalvoti uzvarētāji, un patiess prieks par pašmāju dejotāju Viesturu, kurš saņēma 1. vietu Newcomer divīzijā! Patiess prieks arī par pārējiem LV dejotājiem, kuri nenobijās un izmēģināja savus spēkus.

Kad visas sacensības, priekšnesumi un apbalvošana bija aizvadīti, dejotājiem, kā jau ierasts, bija iespēja atkal dejot līdz rīta gaismai, un pēdējie WCS mīļotāji deju grīdu pameta 4:30, lai jau 10:00 no rīta atkal turpinātu mācīties WCS gudrības.