Riga Sumer Swing, pt.3/3

Svētdiena sākas jau pēc ierasta scenārija - dejotāji uz nodarbībām ierodas ar kavēšanos, un var jau saprast, iepriekšējā naktī ir daudz dejots. Tomēr pasniedzēji par dejotgribētāju trūkumu sūdzēties nevar, jo zāle ar katru minūti kļūst pilnāka. Tā tiek aizvadītas pirmās nodarbības un dienas otrajā pusē visi ir laipni aicināti iemēģināt deju grīdu restorāna „Kaļķu vārti” terasē. Paralēli tam studijā notika nodarbības iesācējiem, kurās bija prieks skatīties pašmāju censoņu veikumā, jo pēc 3 stundu intensīva darba, šie cilvēki rādīja patiešām labu sniegumu. Par prieku jaunajiem dejotājiem mūsu pasniedzēji Rake un Hanna kā arī viesi Almaz un Elvira parādīja, cik skaisti var dejot WCS, pat īpaši „neizejot” no pamata jeb „basic” kustībām. Pēc šīm nodarbībām uz terasi bija aicināti ierasties arī iesācēji, un iemēģināt savus spēkus, padejojot jau ar pieredzējušākiem dejotājiem.

Kad dejošana svaigā gaisā pamazām iet uz beigām, visi ir laipni aicināti atgriezties studijā, lai turpinātu dejot līdz pat rīta gaismai.

Kā jau ierasts ar svētdienu Riga Summer Swing nebeidzas, un tā kļūst par tradīciju, jo arī šogad pirmdiena izvērtās gana jauka, un palikušie viesi satikās Ķīpsalas pludmalē, bet šoreiz nevis padejot, bet laiski pavārtīties smiltīs un pamalkot kokteiļus ☺

Jāsaka milzīgs paldies visiem pasniedzējiem – Hanna un Rake, kā arī Chuck Brown, par to, ka atrada iespējas un laiku, lai apciemotu Latviju un dalītos ar savām zināšanām. Un patiess prieks, ka ceļu uz Rīgu atrod arvien jauni dejotgribētāji.

Uz tikšanos nākamgad!