WCS Helsinki

16. - 18.okt. Helsinkos norisinājās kārtējais 'WCS Helsinki' WSDC reģistrētais WCS pasākums.

Pagājšgad šajā pasākumā Inga un Renārs piedalījās gan kā pasniedzēji, gan sacensību dalībnieki un mūsu LV kompāniju papildināja arī Dace un Ilva.

Pēc tam Helsinku tūre turpinājas pavasarī 'Finnish Open' ietvaros, kur Renārs ar Ingu bija pasniedzēju, tiesnešu un DJ lomās.

Šajā reizē uz pasākumu devās Renārs un Dace. Galvenais mērķis bija iegūt Competitor un Teacher training sertifikātus no pašiem Sarah Vann Drake un Kyle Redd. Kursu kopgarums bija 10 stundas, kuru laikā tika iegūta ļoti svarīga informācija gan par to kā uzlabot savas deju prasmes, gan kā tas labāk nodot tālāk citiem. Pasākums bija neliels un mājīgs. Nedaudz atgādināja mūsu pašu 'Riga Summer Swing'. ☺

Renārs bija galvenā DJ lomā gan sacensībās, gan deju vakaros, kā arī veica sarežģīto rezultātu skaitīšanas darbu. Tas bija liels izaicinājums, bet ar labu un turpmāk noderīgu rezultātu. Un, protams, prieks, ka arī ārvalstīs novērtē mūsu prasmes.

Tā nu esam atgriezušies mājās ar lielu papildus zināšanu un pieredzes bagāžu, ko noteikti nodosim tālāk savai WCS kopienai. ☺