Swing&Snow

Februāra sākumā kā jau pēdējos gados ierasts Sanktpēterburgā norisinājās "Swing&Snow" WCS festivāls. Tas, kā ierasts, pulcēja Krievijas WCS dejotāju eliti un nelielu skaitu ārzemieku. Atšķirībā no iepriekšējām reizēm, šoreiz es (Renārs) biju vienīgais pārstāvis no Latvijas.

Festivāla galvenie pasniedzēji bija labi zināmi čempionu divīzijas pārstāvji. Ben Morris ar savu jauno partneri Victoria Henk. Brandi Tobias, kura šoreiz pasniedza viena. Mums labi zināmais Chuck Brown. Kā arī WCS uzlecošās zvaigznes - Semen Ovsiannikov ar Maria Elizarova.

Šajā pasākumā daudziem Advanced līmeņa dejotājiem (tajā skaitā arī man) bija iespēja apliecināt savas prasmes tiesāšanā Newcomer un Novice divīzijās. Daudzskaitlīgas un grūti tiesājamas sacensības, bet lieliska pieredze un labi padarīts darbs galu galā. ☺

Tiesājot citus, teju nebija laika domāt par savām sacensībām. Šoreiz, tiekot Advanced divīzijas Jack&Jill finālā, ieguvu 4.vietu.

Kaut arī ar ļoti noderīgas un ar adrenalīnu bagātas, tomēr sacensības nav tas svarīgākais festivāla notikums. Vismaz tā tam vajadzētu būt. ☺ Bija liels prieks par saturīgajām un vērtīgajām nodarbībām, gan priekš sevis, gan ko atvest mājās priekš citiem.

Un pats galvenais, protams, ballītes, kurās šādos festivālos var strauji pacelt savu dejas līmeni. Man tām šoreiz gan nepietika tik daudz spēka kā parasti dēļ visām pārējām aktivitātēm, bet izdejojos ļoti daudz tik un tā.

Viens no tiem pasākumiem, uz kuru noteikti iesaku aizbraukt. Kaut vai tamdēļ, ka mums jau uz turieni ir iemīta taciņa. Nākošgad pasākums notiks tajā pašā viesnīcā. Nepieciešams gan kārtot vīzu, bet to atsver lētās autobusa biļetes. Facebook grupās laicīgi par šo būs diskusijas.

Šobrīd aktuālākie festivāli ir "Eesti Spring Swing" Tallinā un mūsu pašu "Riga Summer Swing" augustā. Iespēja pa lēto izbaudīt visu ko sniedz WCS festivāls un pacelt savu deju jaunos augstumos. Nešaubamies un piesakamies! ☺

Uz tikšanos nodarbībās! ☺