French Open

Pirmo reizi uz WCS pasākumu devos bez Renāra. Bijām divas meitenes no Latvijas – es Inga Kurciša un Viktorija Selivanova. Satraukums bija milzīgs – pirmās sacensības intermediate divīzijā. Zināju, ka konkurence ir milzīga, jo Francija ir vieta, kur WCS Eiropā ir visaugstākajā līmenī. Neierasti, bet šis pasākums ilga no piektdienas līdz pat pirmdienas vakaram. Vieta, protams, fantastiska – Disney Village – kas gan nav pati Disnejlenda, līdz ar to atrakcijas šoreiz izpalika, bet tam arī īsti nebija laika. Vietējie dejotaji zināja stāstīt, ka Disnejlenda un tās apkārtnē esošās viesnīcas ir darbavieta vairāk kā 15’000 cilvēku; tā ir pilsēta pilsētā. Šoreiz es neapmeklēju pašas nodarbības un apmācības, jo vairums no skolotajiem bija jau Eiropas čempionātā, līdz ar to man pasākums sākās piektdien vakarā. Protams, neviltots prieks satikt jau zināmās sejas, redzēt, kā dejotāju līmenis ir audzis kopš pēdējās tikšanās reizes. Jāteic, ka vilšanas gan bija jau pēc pāris nodejotam dejām – kondicionēšanas sistēma pilnīgi noteikti nebija līmenī, un tas radīja zināmu diskomfortu.

Nākamā diena solījās būt gana aizraujoša, sacensības un pirmais tematiskais vakars – Jeans Style. Diezgan neierasti, ka francūži kā pirmās bija ielikusi J&J sacensības. Man gan šoreiz ir prieks, ka neesmu vairs Novice, jo būtu jācīnās ar vairāk kā 150 dejotājām! Viktorijai gan bija tā „laime” būt šajā lielajā grupā. Tiesa, lielākā daļa no dejotājiem bija francūži, līdz ar to Novice līmenis bija ļoti augsts, tas, protams, nozīmēja, ka intermediate man būs ļoti interesants. Finālā šoreiz netiku, bet esmu ļoti priecīga par šo pieredzi. Izbaudiju patiešām fantastiskus novice un intermediate finālus. Pēc visām sacensībām varēja redzēt, kā mainās apģērbs atbilstoši tēmai, bet arī šajā vakarā karstums diemžēl neizpalika. Vakars beidzās kā pēc plāna (patiešām netipiski francūžiem), tieši 4:00 no rīta, kaut arī liela daļa bija gatavi turpināt.

Svētdiena man gandrīz sākās ar nokavētām Strictly sacensībām, jo, atšķirībā no laikampstākļiem Rīgā, Parīzē lija kā pa Jāņiem! Ceļi – pilni ar mašīnām, sastrēgumi – šausmīgi! Tas gan piedeva krietnu devu adrenalīna, tomēr paguvu un startējām godam. Jāteic, ka šoreiz pavisam noteikti pietrūka Renāra, kaut arī mans Strictly partneris Johan Umefjord dejo patiešām labi, tomēr daudz labāk jūtos ar Renāru. Esot intermediate divīzijā, Strictly ir jādejo kopā gan ar Advance, gan All Star dejotajiem, līdz ar to šajā grupā ir visa elite. Jāteic, tik jautras sacensības man vēl nebija bijušas, paldies, Johan! Noskatījos fantastiskus komandu priekšnesumus, protams, francūži ir līmenī, arī rutīnas viņu izpildījumā grūti pārspēt. Uzreiz pēc sacensībām sākās otrs tematiskais vakars – šoreiz Chic tēmai. Un atkal prieks redzēt, ka visi ir gatavojušies, un tik daudz meitenes bija kleitās!

Pirmdien gan viss bija krietni mierīgāk, jo liela daļa dejotaju jau bija devušies prom. Šī diena gan bija visjautrākā, jo bija iespēja redzēt J&J Micky and Minnie stilā, kuras, es, protams, nokavēju, līdz ar to skatijos tikai finālu. Patiešam fantastiska humora izjūta bija visiem dejotājiem! Pēc šīm sacensībām arī mūsu skolotājiem bija jāsacenšas, un to gan vārdiem grūti aprakstīt, patiešam iespaidīgi!

Kopumā pasākums bija ne pārāk labs, daudzas lietas nebija izdarītas, un tik lielā pasākuma visam ir jābūt pārdomātam, bet, protams, arī šada pieredze ir vajadzīga. Varu pateikt lielu, paldies, Yannick Gioia, par to, ka izmitināja mani visu so laiku, un piedeva manai dzīvei ne mazuma adrenalīna, jo pat pēdējā diena izvērtās piedzīvojumiem bagāta – ierasties lidostā 15 minūtes pirms lidmašīnas pacelšanās man pilnīgi noteikti nav raksturīgi ☺ bet viss labs, kas labi beidzas!