Slingshot Swing

Pirmajā jūnija nedēļas nogalē norisinājās Slingshot Swing festivāls Oslo ar Jordan Frisbee un Tatiana Mollmann un citiem augsta līmeņa profesionāļiem - Glenn Ball un Emeline Rochefeuille, Irina Puzanova un David Khalifa u.c.

Ņemot vērā, ka šis pasākums notika paralēli ar Baltic Swing festivālu Gdaņskā, tas bija labi apmeklēts, pateicoties WCS popularitātei Norvēģijā.

Bija ļoti interesantas nodarbības, it sevišķi pie Jordan un Tatiana. Viņi vienmēr cenšas nedot daudz informācijas vienlaicīgi, bet liek uzsvaru un fundamentāli svarīgām lietām. Tas viņu nodarbības padara neatsveramas. Un, protams, redzot šīs WCS ikonas dzīvajā un komunicēt ar viņiem, ir kas īpašs. Arī viņu pēdējā sacensību horeogrāfija dzīvajā bija, kas neaizmirstams. :)

Es, Renārs, šajā pasākumā biju starp organizatoriem, palīdzot sacensību organizēšanā un skaitot punktus. Festivāla neredzamā, bet sarežģītākā daļa. :P Tamdēļ liels prieks, ka sacensības noritēja bez aizķeršanās un bez kļūdām.

Būs vēl iespēja smelties līdzīgu pieredzi arī Neverland Swing pasākumā Amsterdamā jūlija sākumā. Šīs pieredzes noteikti ļaus pilnvērtīgi sagatavoties mūsu pašu Riga Summer Swing-am, lai arī tas noritētu tik pat labi un mēs veiksmīgi debitētu ar savu pirmo Lielo WCS pasākumu Rīgā un tas tiktu ar trekniem burtiem atzīmēts WCS kartē. :))

Slingshot 2016 Pro Show Tatiana & Jordan from Lenartz Video on Vimeo.

Slingshot 2016 Advanced JnJ Finals All-skate from Lenartz Video on Vimeo.