Neverland Swing

Jūlija sākumā Amsterdamā norisinājās pirmais WSDC reģistrētais pasākums Nīderlandē. Uz pasākumu bija uzaicināti Champion līmeņa dejotāji Diego Borges ar Jessica Pacheco un Chuck Brown. Bez viņiem bija arī Julien Vallier ar Marina Motronenko, Ludovic Franc ar Sandrine Tarea. Sastāvs ļoti labs pirmajam WSDC gadam.

Starp pozitīvajām lietām jāmin lieliskā norises vieta ar vairākām lielām zālēm un vislabāko grīdu kādu esmu redzējis. Bija labas atsauksmes par nodarbībām.

Diemžēl no organizatoriskās puses šis bija vissliktāk organizētais pasākums kādā līdz šim esmu bijis. :( Organizatoriem vai nu nebija laika vai arī zināšanu kā organizēt šāda veida pasākumu. Precīzāk, ar sacensībām saistītus. Tā kā es, Renārs, biju punktu skaitītājs, tad dabuju izbaudīt visas iespējamās negatīvās sekas. Vairums neizdarību nebija tik svarīgas, bet pats gavenā kļūda bija numuru sajaukšana sacensību dalībniekiem, kas pēc tam izgaismoja un izraisīja citas problēmas.

Šis festivāls bija laba mācība visiem, kuri bija iesaistīti šī pasākuma organizāšanā, ka festivāls pats no sevis neorganizējas, un pat ja citi festivāli no malas izskatās ļoti labi, tad tas ir tāpēc, ka tajā ir ieguldīts daudz darba, ko festivāla dalībnieki var arī nejust.

To visu ņemot vērā, ļoti nopietni un organizēti strādājam pie "Riga Summer Swing", lai tas būtu neaizmirstami labs pasākums. ;)

P.S. Neverland Swing jānovēl veiksme un izdarība nākošgad! ;)