Open Air, dublis nr. 2 ☺

Satiekoties Doma laukumā sāka likties, ka no dejošanas diez kas nesanāks, jo visur apkārt skanēja patīkamā baritona - Anatolija Kreipāna - balss, kas komentēja futbolu (FRA-GER).

Tālāk devāmies uz Egli (vai kkur blakus, jo tur ir vairākas tās vietas), kur bija veselas 2(!) skatuvītes un potenciāli - dzīvā mūzika.Iekārtojāmies dīvaniņos starp abām skatuvēm, sagaidījām pasūtījumus un drīz jau sāka spēlēt ... (satraukuma mirklis) ... latino gabalus. :) Visvairāk iereibusī tautas daļa pavilkās uzreiz un mazais dance-floors bija pilns ar sevī ilgi noturētiem matadoriem un senjoritām. Pie viena-otra gabala varēja arī uzdejot WCS, ko mēginājām darīt un gribētos cerēt, samērā veiksmīgi.

Pēc kādas stundas uz otras skatuvītes kāpa 2 džeki ar akustisko ģitāru un sintizātoru, pēc pāris taktīm bija skaidrs - IR! Pamatā spēlēja nesteidzīgas džezīgas apdares un tie, kas ir ar muzikalitāti uz tu to izbaudīja pilnā apmērā. :) Tad nu kādu 1.5 - 2h pamiksējām dejošanu ar sarunām, regulāri uzmundrinājām mūziķus, vārdu sakot - chillojām.

Droši vien tā būtu varējuši turpināt vēl ilgi, taču 4diena kā-nekā un vietu jau arī vēra ciet. Katrā ziņā, prieks bij' kopā pabūt ar visiem, kas atnāca, un jāsāk domāt par nākamo out-goingu.