Riga Summer Swing, pt.2

Sestdiena.

Kā jau ierasts šāda veida pasākumos, sestdiena ir vispiesātinātākā diena. Meistarklases sākās jau plkst. 10:00, tādēļ ar miegu stipri aizrauties nesanāca. Paralēli standarta meistarklasēm, Chuck Brown piedāvāja tiesāšanas nodarbības (Judge training), un lai šīs zināšanas labāk nostiprinātu, savas prasmes varēja izmēģināt J&J sacensību vērtēšanā. Tuvojoties sacensību sākuma laikam, deju grīda piepildījās ar numurētiem dejotājiem. Un šoreiz tas bija pa īstam, RSS sacensības nu ir ar WSDC organizācijas punktiem!

Prieks par tiem pašmāju dejotājiem, kuri nenobijās un izmēģināja savus spēkus J&J.

Kad sacensības bija beigušās, ar dzīvo mūziku priecēja grupa „Duo”. Dejot pie dzīvās mūzikas ir katra dejotāja sapnis, bet Rīgā pie dzīvās mūzikas savus šovus rādīja arī pasniedzēji. 3 fantastiskas horeogrāfijas tika demonstrētas uzreiz pēc tam - tas bija neaizmirstami!

Kad dejotāji jau bija guvuši patīkamas emocijas, sekoja apbalvošana. Un pirmo reizi parastas fona mūzikas vietā, skanēja dzīvā mūzika. Tas bija īpaši svinīgs brīdis, kas daudziem palika atmiņā.

Kad visas emocijas bija pierimušas, varēja sākties deju vakars līdz pat rīta gaismai, un šoreiz dejotāji tika aicināti tērpties vasarīgi krāsaini - tēma „Summer Flower”.