Riga Summer Swing, pt.3

Svētdiena un After-party.

Pēc tik piesātinātas dienas, kāda bija sestdiena, noteikti vajag nedaudz miega, tādēļ svētdienas meistarklases sākas plkst.11:00. Dejotāji bija krietni gausāki, un var jau arī saprast, tomēr tas nebija šķērslis piedalīties arī šīsdienas meistarklasēs.

Lai par WCS uzzinātu arī pašmāju interesenti, tika organizēta atvērtā nodarbība, kurā 2 stundu garumā pie vācu pasniedzēju pāra Xi Dünnhoff und Gillian Kespohl varēja apgūt dažas WCS pamatkustības un principus. Tā kā banāna līmeņa nodarbības vēl nebija beigušās, potenciālajiem WCS dejotājiem bija iespēja redzēt, kā tas viss izskatās dzīvē. Tas, protams, radīja papildus stimulu aktīvi piedalīties iesācēju minimeistarklasē.

Svētdienā notika „Juicy Beach Party”, tādēļ dejotāji varēja tērpties pieticīgāk. Par to gan neviens īpaši neskuma, jo zālē bija ļoooti silti. Lai vēl vairāk sajustu pludmales atmosfēru, dejotāji tika aicināti piedalīties „Beach Play-off” sacensībās. Kā jau piedienas „fun” tipa sacensībās, arī Rīgā tika piedomāts pie interesantiem aksesuāriem. Papildus dalībnieku izvēlētajiem tērpiem bija jāuzvelk arī sacensību atribūtika – peldriņķi un pleznas. Tas gan krietni ierobežoja kustību variācijas, toties jautrība kā pašiem dejotājiem, tā skatītājiem bija garantēta.

Tā Riga Summer Swing pamazām tuvojās izskaņai. Vēl pēdējā ballīte šādā lielā kompānijā, un pasākums bija noslēdzies. Protams, nekas nevar beigties, ja vēl pirmdienā ir paredzēts „After-party”. Dejotāji beidzot varēja ļauties miegam, bet ne uz ilgu laiku, jo jau plkst.12:00 Kaļķu vārtu terasē varēja vēl pēdējo reizi izbaudīt pasākuma gaisotni. Nu, jau krietni mierīgāk, un vairāk runājot, bet tomēr kopā.

Traka nedēļas nogale organizatortiem, bet gandarījums par paveikto ir nenovērtējams. Beidzot arī ārzemju WCS dejotāji zinās, ka RSS ir viens no pasākumiem, kuru iekļaut savā pasākumu kalendārā.

Uz tikšanos!