Old Town Swing

Tallina jau ir kļuvusi par vietu, kur latviešu dejotāji labprāt dodas padejot WCS. Šis jau ir trešais pasākums, kuru Jekaterina Šafejeva organizē, lai popularizētu WCS Igaunijā. Latviešu dejotājiem tas, protams, ir ļoti izdevīgi, jo Tallina ir nepiedienīgi tuvu, un vēl viens pasākums tepat kaimiņos ir laba alternatīva. Lai gan kopumā no Latvijas aizbrauca visai maza kompānija, daudziem tas bija pirmais ārzemju pasākums. Uz Tallinu šoreiz atbrauca Eiropā mazāk redzēts pāris – Chistopher Dumond un Tara Trafzer, jau zināmā, fantastiskā Marina Matronenko, Ludovic Pelegrin Pardou no Francijas, kā arī mums jau labi pazīstamais Chuck Brown. Nodarbības bija sadalītas 3 līmeņos, tādējādi visiem dejotājiem bija iespēja piedalīties nodarbībās, atbilstoši savam zināšanu līmenim.

Piektdienā norisinājās divu veidu sacensības – Strictly un All-European. Open Strictly sacensībās pēc ilgāka pārtraukuma piedalījās arī Renārs ar Ingu. Kā pāris jau kādu laiku nebija piedalījušies, tādēļ šis bija interesants piedzīvojums. All-European sacensībās piedalījās visu līmeņu dejotāji, tādēļ tas izvērtās par super jautru pasākumu, jo čempioni salozējās pārī ar iesācējiem.

Sestdienas J&J sacensībās pirmo reizi Newcomer divīzijā piedalījās Alda, kas nenobijās un parādīja ļoti labu deju. Arī Dacei šis bija jaunas emocijas, jo viņa savu kāju iemēģināja Intermediate divīzijā. Renārs un Inga bija Advanced divīzijas sastāvā. Linda, Ainars un Sanita šoreiz no dalības sacensībās atturējās, toties turēja īkšķus par mūsējiem.

Inga un Renārs Strictly sacensībās ieguva 1.vietu. Inga ieguva arī 1.vietu Advanced sacensībās, bet Renārs 3.vietu All-European.

Milzīgs paldies organizatorei par tik patīkamu pasākumu! Latvijas dejotāji noteikti atgriezīsies.