EU All-Star Championship

No 19.-21.maijam reizē ar hokeja fināliem Ķelnē (Vācija) norisinājās vēl viens čempionāts - European WCS All-Star Championship.

Interesanta un unikāla pasākuma ideja - uzaicināt 20 no labākajiem Eiropas All-Star divīzijas dejotājiem un izcīnīt ikgadējo kausu. Uz kausa tiek iegravēti uzvarētāju vārdi un, ja kāds čempionātā uzvar 3 reizes, tad iegūst kausu savā īpašumā. Sacensības notiek pēc Jack&Jill formāta un dalībnieki tiesāja viens otru.

Par pirmajiem uzvarētājiem šogad kļuva nu jau čempionu divīzijā esošā Irina Puzanova un uzlecošā pasaules līmeņa zvaigzne - Semion Ovsiannikov. Abiem dejotājiem paveicās "salozēties" kopā, jo pagājšgad abi kļuva arī par US Open 2016 Strictly Open čempioniem.

Pasākums gan maziņš, zem 100 dejotājiem kopumā. Bet, protams, tiem, kuri apmeklēja, izdevās padejot ar daudz labiem dejotājiem. Sacensības bija arī citām divīzijām: Newcomer, Novice un Open Jack&Jill.

Es, Renārs, uz šo pasākumu devos kā punktu skaitītājs sacensībās. Pasākums man atgādināja mūsu pirmos divus Riga Summer Swing festivāliņus, jo aptuveni tikpat mazs un norisinājās deju studijā teju pilsētas centrā. Viss pieejams gājiena attālumā.

Ceru uz atgriešanos nākošgad! 😊